Výroba dřevěné dětské hrazdičky/věšáku na rostliny

96% of 100%
Až si budou děti hrát s hrazdičkou, budou pištět radostí. Hra je také velmi dobrá pro jejich vývoj. V těchto pokynech krok za krokem vám ukážeme, jak si vyrobit hrazdičku. A až děti odrostou, můžete ji přestavět na věšák na rostliny.
 1. Krok 1: V horní části čtyř dřevěných trámů vyvrtejte 22mm kopinatým vrtákem kruhové otvory (3 cm od okraje). Obruste okraje otvorů, abyste odstranili třísky.
 2. Krok 2: V kulatině vyvrtejte 3mm otvory ve vzájemných vzdálenostech 10 cm, kterými provléknete šňůry. Najděte střed a první otvory vyvrtejte 5 cm vlevo a 5 cm vpravo, potom na obou stranách vyvrtejte další otvory v rozestupech 10 cm. Vzdálenost mezi nejvzdálenějšími otvory od středu a oběma konci bude větší než 10 cm. Obruste okraje otvorů.
 3. Krok 3: Uprostřed čtyř trámů vyvrtejte malé šikmé otvory.
 4. Krok 4: Zasuňte oba konce kulatiny do otvorů v horních částech obou dřevěných trámů.
 5. Krok 5: Provlékněte koženou šňůru malými otvory uprostřed čtyř dřevěných trámů, aby byly stabilní. Navlékněte korálek na šňůru na vnější straně a udělejte na šňůře uzel.
 6. Krok 6: Na konce ostatních šňůr upevněte malé hračky a protáhněte tyto šňůry otvory v kulatině. Navlékněte korálek na šňůru na vnější straně a udělejte na šňůře uzel. Pro zvýšení bezpečnosti potřete uzly rychleschnoucím lepidlem.
 7. TIP: Až bude dítě příliš staré na to, aby si hrálo s dětskou hrazdičkou, jednoduše odstraňte šňůry s hračkami a místo nich zavěste rostliny na háky. Nyní máte velmi originální věšák na rostliny!

Hodnocení

Ohodnoťte tyto postupy s pokyny.

Výroba dřevěné dětské hrazdičky/věšáku na rostliny

4.8
4.8 of 5

13 celkem

 • 5
  11
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0