Zábavné zahradničení

Zahradnické nástroje „Urban Series“ od společnosti SKIL zaručují, že zahradničení bude vždy zábavné, a po použití nezabírají téměř žádné místo.

„Urban Series“
V městském prostředí není nikdy místa nazbyt a tato situace se bude jen zhoršovat. Zahrady jsou stále menší, proto se více využívají balkóny a střešní zahrady. Což znamená méně úložného prostoru. Přesně pro tyto okolnosti jsou určeny zahradnické nástroje „Urban Series“ za příznivé ceny.
Skladné provedení
Tyto praktické nástroje se nejen snadno používají, ale také se dodávají s jedinečným řešením SKIL „Easy Storage“. Ukládání těchto nástrojů je hračka. Jsou pečlivě navržené tak, aby zabíraly minimum místa. Proto je mnohem snazší udržet garáž, kůlnu nebo skříň v čistém a uklizeném stavu.
Easy Storage
Malé zahradnické nástroje se dodávají s praktickým háčkem „Easy Storage“ na stěnu, na který je můžete zavěsit. Háčky lze propojit, aby bylo možné umístit nástroje vedle sebe. Velké nástroje mají vlastní, speciální konstrukční prvky. Například takové sekačky na trávu: dodávají se s vlastním stabilizátorem, díky němuž je lze ukládat svisle ke stěně.
Snadné používání, snadné skladování

Zahradnické nástroje SKIL „Urban Series“ představují po všech stránkách velmi praktickou cestu k pěstěné zahradě. Vysokotlakový čistič, sekačka na trávu, zahradní fukar nebo zahradnické nůžky – v tomto kompletním sortimentu elektrických zahradnických nástrojů SKIL najdete vše, co potřebujete.