SKIL představuje...
SKIL představuje...
Současný sortiment vrtaček, pil, brusek a dalšího elektrického nářadí byl rozšířena o mnoho inovativních akumulátorových i síťových modelů.
Více než nářadí
Více než nářadí

SKIL přichází s přepracovaným logem a novým sortimentem výrobků, který znamená pozdvižení úrovně kutilských prací. Tato nová, červená řada se zaměřuje na co nejlepší zkušenost, která vám umožní rychle provádět každodenní kutilské práce. SKIL vás bude i nadále podporovat při práci prostřednictvím obsáhlých rad a triků pro kutily.

#SKILhelps

Jakýkoli nástroj. Jakákoli činnost. Jedna baterie.

Jádrem nového portfolia je 20V Max Energy Platform – SKUTEČNĚ flexibilní bateriový systém. Bateriové sady mají konstrukci zaměřenou na výkonnost a byly navrženy tak, aby vyhovovali všem nástrojům Energy Platform, které se dodávají s bateriemi i bez nich. Díky tomu můžete flexibilně rozšířit svou sadu nářadí o další nástroje určené k použití se stávající baterií a nabíječkou.

Keep Cool™: naše dosud nejúžasnější inovace
Keep Cool™: naše dosud nejúžasnější inovace
Nové akumulátorové nástroje Energy Platform využívají technologii baterií Keep Cool™, která zvyšuje výdrž až o 25 % a prodlužuje životnost baterie na dvojnásobek. Patentovaná technologie absorpce tepla zabraňuje přehřívání baterií, čímž zvyšuje jejich účinnost.
ActivCell™: Inteligentní řízení spotřeby
ActivCell™: Inteligentní řízení spotřeby
Všechny baterie jsou vybavené technologií ActivCell™ pro zlepšení konzistence výkonu. Naše patentovaná technologie slouží k optimalizaci spotřeby, čímž zamezuje přehřívání a maximalizuje účinnost baterie.
Inovace
Inovace

Podstata značky SKIL spočívá v praktičnosti, inovacích a kvalitě. Jedná se o základní vlastnosti vynikajících nástrojů, které nastavují vysokou laťku ve smyslu konstrukce, technologie a snadného používání. Náš nový sortiment je nabitý patentovanými inovacemi, mezi něž patří brusky bez filtru se systémem odsávání X-Flow a kmitací pily s pracovním světlem 180° LED. Více než nářadí. SKIL usnadňuje práci.

Pro nástroje, kterým můžete věřit
Pro nástroje, kterým můžete věřit

Všechny nástroje SKIL a baterie Keep Cool™ se dodávají se standardní tříletou zárukou. Na bezkartáčové nástroje se poskytuje pětiletá záruka.

Nevyžaduje se žádná registrace.
Nesdílejí se vaše osobní údaje.
Žádné zmatky.