Jakýkoli nástroj. Jakákoli činnost. Jedna baterie.

PWRCORE, náš špičkový bateriový systém, je nabitý chytrými inovacemi, které poskytují optimální výkon pro každou práci. Pro maximální flexibilitu je každá řada pokročilých baterií a vysokorychlostních nabíječek 100% kompatibilní se všemi nástroji SKIL.

Objevujte výrobky PWRCORE

ActivCell™: Inteligentní řízení spotřeby

Každá pokročilá baterie SKIL je vybavena patentovanou technologií ActivCell™. Inteligentní systém řízení spotřeby neustále monitoruje napětí, teplotu a proud baterie, poskytuje optimální ochranu a maximalizuje výkon.

KeepCool™: Patentovaná technologie chlazení

Naše špičková technologie KeepCool™ prodlužuje dobu provozu až o 25 % a zdvojnásobuje životnost baterie. Jednotlivé články baterie jsou zabaleny pomocí naší inovativní technologie absorpce tepla, která je udrží v optimální teplotě po delší dobu, čímž se zabrání přehřátí a zlepší se výkon.

Patentovaný indikátor stavu baterie: Inteligentní funkce již od počátku

Nástroje SKIL jsou vyvíjeny na základě 100 let zkušeností a každý z nich je nabitý inovativními funkcemi, aby byla každá práce dobře odvedena. Náš indikátor stavu baterie pohodlně zobrazuje úroveň nabití baterie a poskytuje vám pokročilé varování, když je čas rychle připojit napájení.

Pokročilé nástroje, kterým můžete věřit

Jsme si tak jistí našimi vysoce výkonnými výrobky, že každé špičkové elektrické nářadí SKIL a pokročilé baterie KeepCool™ jsou standardně dodávány s tříletou zárukou. Bezkartáčové nářadí se dodává s pětiletou zárukou.