Objevujte…
Objevujte…
Vynikající řada laserových a měřicích nástrojů SKIL s mnoha inovativními a inteligentními funkcemi. Níže najdete více informací, nebo přejděte přímo na všechny naše nástroje.
Dobrý, lepší, zelený
Dobrý, lepší, zelený
Lidské oko má vysokou citlivost na světlo. Vzhledem k tomu dokáže rozpoznat některé barvy snáze než jiné. Možná jste se již dovtípili, že jednou z těchto barev je zelená. Na rozdíl od červené je zelená barva lidským okem mnohem lépe viditelná. To znamená, že s jasně zelenými laserovými čárami promítanými na vzdálenost až 30 metrů máte jistotu vynikající viditelnosti.
Praktická lithium-iontová baterie s řadou možností nabíjení
Praktická lithium-iontová baterie s řadou možností nabíjení
Všechny laserové přístroje mají integrovanou lithium-iontovou baterii, kterou lze snadno dobíjet prostřednictvím vestavěného nabíjecího portu micro USB. Praktický indikátor stavu baterie ukazuje zbývající kapacitu baterie. A to není všechno...
Inovativní laserové dálkoměry
Inovativní laserové dálkoměry
Laserové dálkoměry SKIL mají velký pracovní rozsah až do 30 metrů a jsou ideální k přesnému a rychlému měření vzdálenosti a plochy. Všechny nástroje mají různé režimy měření. Nástrojem SKIL 1929, který má vestavěné měřicí kolečko, lze měřit také vzdálenosti bez projekčního cíle nebo na nerovném a zakřiveném povrchu.
Posuňte nivelaci na vyšší úroveň
Posuňte nivelaci na vyšší úroveň
Laserový přístroj SKIL 1911 se dodává se stativem, který posunuje nivelaci na vyšší úroveň. Na horní a dolní straně má montážní otvory s 1/4" závitem, které slouží ke snadnému připevnění stativu nebo svorky.