SKIL kombinace pily ocasky a kmitací pily 4600

Ocaska a kmitací pila v jednom
Pila SKIL ‚Combisaw‘ je lehká a kompaktní a zvládá většinu běžných potřeb v domácnosti. Sdružuje dva oblíbené nástroje kutilů: pilu ocasku a kmitací pilu. Zmáčknutím tlačítka a posunutím rukojeti snadno přepínáte mezi ocaskou a kmitací pilou. Jedinečný držák pilových listů je kompatibilní se standardními pilovými listy pily ocasky i kmitací pily – oba typy jsou široce dostupné na trhu. Další užitečné funkce zahrnují spínač, který lze blokovat ve spuštěné poloze, a spouštění dvěma prsty. To vše zvyšuje pohodlí při práci. Třímetrový přívodní kabel umožňuje volnost pohybu, jakou si jen můžete přát. Od této chvíle s pomocí pily SKIL ‚Combisaw‘ zvládnete řadu prací jediným nástrojem – od hrubého řezu po jemné dokončování!

Vysoká všestrannost
Kombinace dvou typů pily oblíbených u kutilů vám nabízí úplné řešení potřeb při řezání v domácnosti. Ať potřebujete řezat větve, trubky, trámy, nebo laminátovou podlahovou krytinu, pila SKIL ‚Combisaw‘ je tou správnou volbou.

Vysoký výkon
Pila ‚Combisaw‘ má motor o vysokém výkonu 400 W a zdvih 18 mm, takže je ideální pro rychlé řezání. Díky kapacitě 80 mm ve dřevě dokáže pila ‚Combisaw‘ zvládnout většinu běžných kutilských prací při řezání.

Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Kompaktní lehké provedení pily ‚Combisaw‘ znamená, že ji při práci můžete držet v jedné ruce, snadno ji ovládat a využívat velkou volnost pohybu při práci. Spínač, který lze blokovat ve spuštěné poloze, a spouštění dvěma prsty zvyšují pohodlí při práci a integrovaná vzduchová čisticí tryska umožňuje nerušený pohled na obrobek, protože odfukuje prach z linie řezu. Abyste mohli rovnou zahájit práci, pila SKIL 4600 ‚Combisaw‘ se dodává spolu se třemi univerzálními pilovými listy: na dřevo, vyřezávání a prořezávání.