Žhavé novinky…
Naše nové horkovzdušné pistole s elektronickým řízením vám zaručí, že dosáhnete optimálních výsledků bez ohledu na to, zda pájíte, voskujete lyže nebo odstraňujete nátěr.
Vždy pod kontrolou
Elektronika neustále monitoruje teplotu horkovzdušné pistole, čímž zabraňuje přehřívání nástroje. Díky tomu můžete používat trysky o malém průměru k různým úkonům zahrnujícím pájení, rozebírání pájených spojů a svařování.
Pro spolehlivou práci
Horkovzdušné pistole SKIL umožňují vybírat teplotu v rozsahu od 50 do 650 °C a různá nastavení průtoku vzduchu až do 500 l/min. Model SKIL 8040 má dokonce praktický displej LCD, na kterém můžete přesně nastavit správnou teplotu a průtok vzduchu pro danou práci.
Příliš horké pro manipulaci…
Naše horkovzdušné pistole mají jedinečnou funkci uvolňování trysky, která umožňuje okamžité vyjímání trysek, zejména když jsou horké, aby bylo možné rychle přecházet mezi tryskami pro různé aplikace.
Široce dostupné příslušenství
Horkovzdušné pistole SKIL jsou kompatibilní s většinou běžných, široce dostupných trysek, takže budete moci vždy najít tu pravou trysku pro danou práci.