Velký výkon. Kompaktní uložení.
Zahradnické nástroje 20V od společnosti SKIL jsou elegantnější, rychlejší a výkonnější než kdy dříve. Nyní vám půjdou zahradnické práce mnohem lépe od ruky. Nástroje jsou navíc navržené tak, aby zabíraly minimální úložný prostor. Máme nástroj pro každou práci na zahradě.
Všechny nástroje. Všechny práce. Jedna baterie.
Seznamte se s Energy Platform od společnosti SKIL. Pro všechny nástroje z flexibilní řady Energy Platform potřebujete pouze jednu baterii. Tato výkonná baterie využívá technologii Keep Cool™ na ochranu před přehříváním, která prodlužuje dobu chodu o 25 % a životnost baterie na dvojnásobek.
Úsporné skladování
Malé zahradnické nástroje od společnosti SKIL se dodávají s praktickým háčkem „Easy Storage“, abyste je mohli zavěsit na stěnu. Nástroje jsou navíc navržené tak, aby zabíraly minimální úložný prostor. Žádný nepořádek!
Bezkartáčové akumulátorové sekačky na trávu SKIL
Výkonné sekačky na trávu SKIL 0130 a 0140 jsou poháněny bezkartáčovým elektromotorem, díky němuž jsou rychlejší, silnější a odolnější než kdy dříve. Integrovaná funkce SKIL Grass Guide vám pomůže se sekáním podél okrajů a stěn, zatímco ergonomické doplňky snižují namáhání paží a zad.
Akumulátorové strunové sekačky SKIL
Strunové sekačky SKIL 0230 (25 cm), 0240 (30 cm) a 0250 (33 cm) se nezastaví před ničím. Jsou nabité atraktivními inovacemi, mezi něž patří systém Twist Load, který zavede strunu během několika sekund, aniž by bylo nutné rozebírat cívku, a dostatečný výkon pro vyžínání velkých ploch.
Akumulátorové nůžky na živé ploty SKIL
Nůžky na živé ploty SKIL podstatně usnadňuje prořezávání živých plotů a keřů. Děrované ocelové čepele křovinořezů SKIL jsou broušené diamantem a bez problémů projdou větvemi o síle až 20 mm. Čepelemi o velikosti 50 cm (model 0429) a 55 cm (model 0430) lze jedním pohybem prořezávat velké plochy. Ušetřete si čas na jiné věci.
Akumulátorový ventilátor/vysavač SKIL
S ventilátorem/vysavačem SKIL 0330 v mžiku odklidíte suché i mokré listí. Trubice o velkém průměru a axiální ventilátor vytvářejí vysoký objem vzduchu dosahujícího rychlosti až 160 km/h. Ideální pro velké plochy. Při práci na obtížně přístupných místech můžete snadno regulovat průtok vzduchu pomocí kolečka a redukční hubice.
Nejkompaktnější řetězová pila ve své třídě
Zapřáhněte energii bezkartáčového modelu 0534; jehož 5,0Ah baterie vystačí na působivých 70 řezů. Kompaktní provedení zaručuje efektivní práci. A řetěz lze snadno vyměnit bez použití dalších nástrojů.