Velký výkon. Kompaktní uložení.
Zahradnické nástroje 20V od společnosti SKIL jsou elegantnější, rychlejší a výkonnější než kdy dříve. Nyní vám půjdou zahradnické práce mnohem lépe od ruky. Nástroje jsou navíc navržené tak, aby zabíraly minimální úložný prostor. Máme nástroj pro každou práci na zahradě.
Všechny nástroje. Všechny práce. Jedna baterie.
Seznamte se s Energy Platform od společnosti SKIL. Pro všechny nástroje z flexibilní řady Energy Platform potřebujete pouze jednu baterii. Tato výkonná baterie využívá technologii Keep Cool™ na ochranu před přehříváním, která prodlužuje dobu chodu o 25 % a životnost baterie na dvojnásobek.
Úsporné skladování
Malé zahradnické nástroje od společnosti SKIL se dodávají s praktickým háčkem „Easy Storage“, abyste je mohli zavěsit na stěnu. Nástroje jsou navíc navržené tak, aby zabíraly minimální úložný prostor. Žádný nepořádek!
Bezkartáčová akumulátorová sekačka na trávu SKIL
Tato výkonná sekačka na trávu SKIL 0140 využívá nejnovější technologii: elektromotor bez uhlíkových kartáčů, který je dosud nejvýkonnější a vydrží desetkrát déle. Integrovaná funkce SKIL Grass Guide vám pomůže se sekáním podél okrajů a stěn. A na středové rukojeti můžete snadno nastavit správnou výšku pokosu.
Akumulátorové vyžínače SKIL
Vyžínače SKIL 0230 (25cm čepel) a 0240 (30cm čepel) se nezastaví před ničím. Hlavu vyžínače lze nastavovat do různých poloh. Velmi praktický nástroj pro práci na obtížně přístupných místech.
Akumulátorový křovinořez SKIL
Pokud si myslíte, že zarovnávání živých plotů a keřů trvá příliš dlouho, musíte vyzkoušet křovinořez SKIL 0430. Výkonné čepele s diamantovým ostřím rychle prolétnou větvemi o síle až 20 mm, takže vás nic nezastaví v práci. 55cm čepel prořízne jediným pohybem velkou plochu. Ušetřete si čas na jiné věci.
Akumulátorový ventilátor/vysavač SKIL
S ventilátorem/vysavačem SKIL 0330 v mžiku odklidíte suché i mokré listí. Trubice o velkém průměru a axiální ventilátor vytvářejí vysoký objem vzduchu dosahujícího rychlosti až 160 km/h. Ideální pro velké plochy. Při práci na obtížně přístupných místech můžete snadno regulovat průtok vzduchu pomocí kolečka a redukční hubice.