Bezkartáčové: rychlejší, silnější, s delší životností
Jestliže hledáte řešení bez kabelů i pro ty nejnáročnější práce, vydejte se cestou bezkartáčových nástrojů. Bezkartáčové motory jsou rychlejší, výkonnější a mají mnohem delší životnost než kartáčové motory se srovnatelnými rozměry.
Účinnější
Bezkartáčové motory nevytvářejí žádné tření, což znamená, že mají účinnější chod. Nástroje s bezkartáčovými motory jsou zjevně rychlejší a výkonnější než jiné nástroje srovnatelné velikosti s kartáčovým motorem. Bezkartáčový motor je méně náchylný k opotřebení, což je další dlouhodobá výhoda.
Veškerý rozdíl spočívá v bezkartáčových motorech
Abyste si udělali obrázek o tom, do jaké míry jsou bezkartáčové nástroje SKIL účinnější, postavili jsme proti sobě bezkartáčový akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem 3070 a srovnatelný nástroj s kartáčovým motorem (model 3020). Bezkartáčový model 3070 je o 51 % rychlejší, o 33 % silnější a vydrží desetkrát déle.
Jakýkoli nástroj. Jakákoli činnost. Jedna baterie.
Společnost SKIL neustále rozšiřuje svůj sortiment elektrického nářadí a zahradnických nástrojů o další bezkartáčové modely. Všechny sdílí stejný bateriový systém „Energy Platform“ založený na naší jedinečné technologii regulace tepla Keep Cool™.
Nástroje, kterým můžete věřit
Jsme si natolik jistí vysokou kvalitou našich bezdrátových nástrojů, že na ně poskytuje pětiletou záruku. Také získáte tříletou záruku na dodané baterie Keep Cool™.