Dobrý, lepší, zelený
Dobrý, lepší, zelený
Hledáte tu nejlepší laserovou technologii pro nivelaci? Už jste ji našli: odpovědí je SKIL 1911. SKIL vám nabízí zelené světlo a má k tomu svůj důvod. Níže najdete více informací.
Proč zvolit zelenou barvu?
Proč zvolit zelenou barvu?
Lidské oko má vysokou citlivost na světlo. Vzhledem k tomu dokáže rozpoznat některé barvy snáze než jiné. Možná jste se již dovtípili, že jednou z těchto barev je zelená. Na rozdíl od červené je zelená barva lidským okem mnohem lépe viditelná. To znamená, že s jasně zelenými laserovými čárami promítanými na vzdálenost až 20 metrů máte jistotu vynikající viditelnosti.
Značky pro přesnou asistenci
Značky pro přesnou asistenci
Jasně viditelné značky na vodorovných a svislých laserových čárách ze SKIL 1911 se osvědčily jako další velká výhoda tohoto laserového přístroje. Značky na laserových čárách se zobrazují ve stejných intervalech a poskytují lepší asistenci při věšení obrazů nebo natírání stěn. Z praktických důvodů se v režimu automatické nivelace provádí automatická nivelace laserových čar.
Praktická lithium-iontová baterie s řadou možností nabíjení
Praktická lithium-iontová baterie s řadou možností nabíjení
Tento laserový přístroj má integrovanou lithium-iontovou baterii, kterou lze snadno dobíjet prostřednictvím vestavěného nabíjecího portu micro USB. Praktický indikátor stavu baterie ukazuje zbývající kapacitu baterie. A to není všechno...
Posuňte nivelaci na vyšší úroveň
Posuňte nivelaci na vyšší úroveň
Laserový přístroj SKIL 1911 se dodává se stativem, který posunuje nivelaci na vyšší úroveň. Na horní a dolní straně má montážní otvory s 1/4" závitem, které slouží ke snadnému připevnění stativu nebo svorky.