Řezání přímých řezů nikdy nebylo snazší | Vodicí lišta

Nejlepší nářadí pro rychlý a přesný řez
Vodicí lišta SKIL je nejlepší pomůckou pro přesné řezy 90° i 45°. Dosáhnete perfektně rovných a přesných řezů s maximální odchylkou 1 mm na 1 metr. Vodicí lišta je vaším pomocníkem při práci a pomáhá vám řezat přesněji a precizněji. Již brzy se budete radovat z dokonale rovných obrobků! Vodicí lišta sestává ze čtyř identických částí, které lze díky unikátnímu systému ‘Clic’ snadno spojit k sobě, což usnadňuje skladování i přepravu. Vodicí lišta SKIL je kompatibilní se všemi okružními pilami SKIL nedávno uvedenými na trh.

Kompaktní vodicí lišta
Neskladné vodicí kolejnice se špatně přemisťují. Kompaktní vodicí lišta SKIL naproti tomu zaručuje volnost pohybu. Vodicí lišta SKIL sestává ze čtyř identických částí, které lze díky unikátnímu systému ‘Clic’ snadno spojit k sobě. Po dokončení práce vodicí lištu zase jednoduše rozeberete a uklidíte.

Vodítko pro dokonalý řez
S vodicí lištou dosáhnete dokonale rovných a přesných řezů v úhlu 90° a 45°. Při použití lišty vznikne odchylka maximálně 1 mm na 1 metr. Tato vodicí lišta je vhodná pro obrobky dlouhé 8 cm až 136 cm. Vodicí lišta SKIL je kompatibilní se všemi okružními pilami SKIL nedávno uvedenými na trh, a to díky praktickému adaptéru na patku. Součástí jsou také dvě svěrky pro pevné připevnění vodicí lišty k pracovnímu stolu.