Profesionální elektrické nářadí SKIL Masters

SKIL Masters: profesionální nástroje pro profesionální uživatele!
SKIL Masters jsou profesionální nástroje pro profesionální uživatele! Jsou vyrobeny na základě osmdesátiletých zkušeností s vývojem a konstrukcí vhodných nástrojů pro různé práce. Zkušeností, které sahají až k legendární Skilsaw, okružní pile, kterou společnost SKIL vynalezla v roce 1924.

Během tohoto období jsme zjistili, co funguje a co ne. To dokazuje řada nezávislých testů a recenzí, v nichž SKIL často získává nejvyšší ocenění, jako například ‘Nejdostupnější volba’, ‘Nejlepší koupě’ či ‘Velmi doporučujeme’. Tato ocenění potvrzují, na co se společnost SKIL ve svém vývoji a výrobě vždy soustředila: na důslednou a vysokou kvalitu výrobků.

Více než osmdesátiletý odkaz
Ve společnosti SKIL do našich nástrojů již více než 90 let integrujeme nejnovější technologii. To znamená, že víme, co profesionální uživatelé elektrických nástrojů skutečně chtějí. Jednoduše navržené funkční nástroje, které v sobě spojují robustnost, snadné a účinné ovládání a nepřekonatelný poměr hodnoty a ceny. Takže se můžete soustředit na to, abyste co nejrychleji dokončili svou práci!

Osvědčená odolnost
Víme, že vaše práce závisí na vašich nástrojích, které musí fungovat za každých okolností, neustále. Proto vyrábíme odolné a robustní nástroje. Jedním příkladem za všechny je použití kovu u mnoha důležitých součástí, jako je například skříň převodovky. A nejlepší na tom je, že profesionální kvalitu nabízíme stále za velmi dostupnou cenu.

SKIL Masters je značka profesionálních elektrických nástrojů určených pro práci v náročných profesionálních podmínkách.

To znamená:

  • Robustní nástroje, na které se můžete vždy spolehnout 
  • Nástroje, které se snadno ovládají, takže ušetříte čas a můžete se soustředit na práci 
  • Nástroje, které nabízejí nedostižnou kombinaci výkonu a hodnoty 

Můžete využívat technologii, odolnost, účinnost a hodnotu, které jsou v každém nástroji SKIL Masters. Výrobky SKIL Masters nabízíme ve všech hlavních kategoriích elektrických nástrojů. Pod odkazem Výrobky najdete vhodné nástroje řady SKIL Masters, které potřebujete ke své profesionální práci!

SKIL Europe je členem asociace EPTA (European Power Tool Association)