Pracujte déle s ‚Hybrid Power‘ od společnosti SKIL

Pracujte déle s ‚Hybrid Power‘ od společnosti SKIL
Na první pohled se SKIL 2461 ‚Hybrid Power 16 V Max‘ (14,4 V) jeví jako standardní lithium-iontová akumulátorová vrtačka, ale zdání klame. Toto nářadí je vybaveno stejnými funkcemi jako ostatní standardní akumulátorové vrtačky, ale díky inovativní funkci ‚Hybrid Power‘ od firmy SKIL s ní můžete pracovat o mnoho déle. Indikátor stavu nabití akumulátoru napoví, kdy je potřeba připojit nářadí do sítě. S připojeným kabelem se akumulátor automaticky nabíjí, kdykoli není stisknutý spínač.

‚Hybrid Power‘, abyste mohli pokračovat v práci
Jak tedy inovativní ‚Hybrid Power‘ přesně funguje? Kdykoli není stisknut spínač, akumulátor se nabíjí. Když se nad tím zamyslíte, nikdo nepracuje bez přestávky. V průběhu práce dělá přestávky každý, ať už na uchopení dalšího hřebíku, nebo na jeho umístění na obrobek. Práci přerušíte i v případě, kdy potřebujete připravit další část obrobku nebo vyměnit šroubovací bit. Pakliže se těchto pauz využije k nabití akumulátoru, budete moci ihned pracovat o něco déle.

Zapomněli jste nabít akumulátor?
Představte si, že jste akumulátorovou vrtačku před časem uložili, ale zapomněli jste plně nabít akumulátor. Budete muset začít pracovat s akumulátorem nabitým jen z poloviny, ale to k dokončení práce stačit nebude. Je vám to povědomé? Máte štěstí: nyní můžete díky ‚Hybrid Power‘ od firmy SKIL pracovat déle. Šestimetrový kabel zaručuje více než dost volnosti při práci. Praktická cívka na navinutí kabelu pak poslouží k uložení kabelu, když ho nepotřebujete.

Šikovné vlastnosti umožňující pohodlnou práci
Tato akumulátorová vrtačka je vybavena výkonným akumulátorem s kapacitou 1,5 Ah. Nastavení spojky 17+1 VariTorque zajišťuje přesné šroubování s 17 možnostmi nastavení a jedno další nastavení pro vrtání. Dokonalé ovládání zajišťuje plynulá regulace otáček a elektronická brzda. Pohodlí při práci ještě zvyšují další praktické prvky, jako je spolehlivý lithium-iontový akumulátor a 10 mm rychloupínací sklíčidlo pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství. Dobrou viditelnost zajišťuje bodové osvětlení pomocí LED.