Multifunkční nástroj

 1. Jaké příslušenství je vhodné na kterou práci?

  Kromě nejobvyklejšího příslušenství, které je zde zobrazeno, lze zakoupit mnoho dalších nástavců.
 2. 1) Univerzální segmentový pilový kotouč:

  Tento segmentový kotouč je určen k řezání dřeva, plastů a neželezných kovů. Je ideální pro horní prořez a umožňuje řezání blízko stěn, v rozích a na jiných těžko dostupných místech. Ačkoliv možnosti využití tohoto nástroje jsou neomezené, příkladem je opatrné odstraňování poškozených obkladů, zkracování podlahových desek či trubek.
 3. 2) Řezač na spáry:

  Tento ponorný pilový list se vyrábí v několika velikostech a podobně jako univerzální segmentový kotouč slouží k hornímu prořezu dřeva, plastů a neželezných kovů. Díky odlišnému tvaru pilového listu však umožňuje hlubší řezy. Používá se například k montáži dveřních závěsů a ventilačních mřížek, řezání sádrokartonu, vyřezávání otvorů pro elektrické kabely či zkracování trubek. Tento pilový list má téměř neomezené řezací schopnosti.
 4. 3) Brusná deska:

  Tato brusná deska je ideální pro broušení v blízkosti stěn, v rozích a na jiných těžko dostupných místech. Podle výběru brusného papíru lze použít například k odstraňování nátěrů a broušení dřeva či sádry.
 5. 4) Ostatní:

  Na trhu naleznete širokou nabídku dalšího příslušenství. Například příslušenství Bosch nabízí široký výběr nástavců, které jsou vhodné pro nástroje Bosch Multi Tool i SKIL Multi-Tasker. Příkladem jsou nástavce pro odstraňování koberců, lepidla na obklady, zbytků betonu, netvrzených hřebíků, svorek a menších profilů.