Inovace

SKIL – vše o pohodlí, inovacích a kvalitě. Tyto zásady jsou hlavními prvky mimořádného nářadí, které je charakterizováno konstrukcí, technologií a snadností použití.

Kompaktní elektrický provzdušňovač trávníku pro účinné odstranění mechu

SKIL 0701 je ideálním nářadím, chcete-li provzdušnit či zrýt trávník a odstranit mech. Práce s ručním provzdušňovačem je velmi náročná, ale elektrický provzdušňovač trávníku SKIL odstraňuje mech snadno a rychle.

Přečtěte si více

Účinná likvidace plevele neohrožující životní prostředí

Nástroj SKIL 0700 ‚Weedbuster‘ rychle a účinně odstraňuje vytrvalé plevele, mech a rostliny mezi dlaždicemi na chodnících, dvorech a příjezdových cestách. Nemusíte rostliny odstraňovat manuálně za cenu otlačených kolen a bolavých zad ani používat toxické pesticidy škodlivé pro životní prostředí.

Přečtěte si více

Pracujte déle s ‚Hybrid Power‘ od společnosti SKIL

Na první pohled se SKIL 2461 ‚Hybrid Power 16 V Max‘ (14,4 V) jeví jako standardní lithium-iontová akumulátorová vrtačka, ale zdání klame. Toto nářadí je vybaveno stejnými funkcemi jako ostatní standardní akumulátorové vrtačky, ale díky inovativní funkci ‚Hybrid Power‘ od firmy SKIL s ní můžete pracovat o mnoho déle.

Přečtěte si více

SKIL ‘Urban Mower’: Vysoká manévrovací schopnost vhodná pro městské zahrady

Sekačka SKIL ‚Urban Mower‘ je ideální pro městské zahrady. Tato sekačka má jedinečná otočná přední kolečka, která zajišťují optimální manévrovatelnost.

Přečtěte si více

Ocaska a kmitací pila v jednom

Pila SKIL ‚Combisaw‘ je lehká a kompaktní a zvládá většinu běžných potřeb v domácnosti. Sdružuje dva oblíbené nástroje kutilů: pilu ocasku a kmitací pilu. Zmáčknutím tlačítka a posunutím rukojeti snadno přepínáte mezi ocaskou a kmitací pilou.

Přečtěte si více

Indikátor hladiny prachu od společnosti SKIL znamená čistější práci

Společnost SKIL s hrdostí představuje inovační indikátor hladiny prachu, který vám usnadní život při broušení. Když přijde na broušení, největší nepříjemnosti jsou s prachem. Při broušení vzniká spousta prachu a často se stává, že bruska ho nedokáže účinně zachytávat. Tato inovace od společnosti SKIL vám umožní snadno udržovat pracovní prostředí v čistějším stavu!

Přečtěte si více

Překvapivě univerzální pila na většinu různého řezání

Společnost SKIL s hrdostí představuje multifunkční pilu SKIL 5330. Tato inovační multifunkční pila je kompaktní nástroj na řezání různých materiálů, určený pro všechny typy kutilských prací v domě i kolem domu. Prostřednictvím této inovace zavádí společnost SKIL do svého stávajícího sortimentu nový segment výrobků. Jedná se o první pilu SKILsaw, která se jasně zaměřuje na řezání různých materiálů: „Multifunkční pila 5330 řeže všechno, rychle a rovně.“

Přečtěte si více

Regulace stálé teploty

Jakmile hrozí vnitřní přehřátí nástroje, hlavní topný článek se automaticky vypne. Potom začne ventilátor vhánět do nástroje studený vzduch a tím ochlazovat topný článek. K přehřátí může dojít například tehdy, když neúmyslně zakryjete výstup vzduchu nebo použijete redukční trysku s malým průměrem.

Přečtěte si více

Patentovaný brusný rám „Equalizer“

Pásové brusky jsou díky vysoké rychlosti pásu nejvhodnější k rychlému úběru materiálu. To však také znamená, že existuje riziko vzniku nežádoucích škrábanců nebo hlubokých rýh v obrobku. Tomu dokáže zabránit patentovaný rám „Equalizer“ od společnosti SKIL. Umožní vám dosáhnout dokonale vyrovnaných výsledků broušení, a to i při odstraňování starých nátěrů!

Přečtěte si více

Správná bruska na všechny práce

Máte správnou brusku na všechny práce – novou multifunkční brusku SKIL Fox 3 v 1. V jediném lehkém a praktickém nástroji získáte excentrickou, delta a vibrační brusku!

Přečtěte si více

Zahradní pila SKIL Lynx umožňuje snadné prořezávání větví o průměru až 80 mm

Nová zahradní pila SKIL Lynx nabízí pohodlný způsob údržby stromů a keřů. Nyní uříznete větve o průměru až 80 mm bez fyzické námahy!

Přečtěte si více

Práci usnadní Screw Assist!

Modely SKIL 2016 (12 V) a 2017 (14,4 V) mají unikátní příslušenství Screw Assist, které pevně drží šroubovaný vrut. Toto příslušenství je ideální pro práci jednou rukou, např. v rozích či nad hlavou.

Přečtěte si více

Řezání přímých řezů nikdy nebylo snazší | Vodicí lišta

Vodicí lišta SKIL je nejlepší pomůckou pro přesné řezy 90° i 45°. Dosáhnete perfektně rovných a přesných řezů s maximální odchylkou 1 mm na 1 metr.

Přečtěte si více

Kontrola přítlaku SKIL: menší přítlak, lepší broušení

Pijete každé ráno čerstvou pomerančovou šťávu? A pokud tlačíte pomeranč do odšťavňovače, také máte tendenci tlačit příliš tvrdě, protože si myslíte, že vylisujete rychleji více šťávy? Ve skutečnosti je to naopak. Pokud tlačíte pomeranč příliš silně, motor odšťavňovače se zpomaluje a nemůže řádně pracovat. Co to má společného s broušením?

Přečtěte si více