Ale ne…

Kéž byste měli nějakou sekačku „Urban Mower“. Zde zjistěte proč, nebo si přečtěte více.

Optimální ovladatelnost

SKIL 0711 „Urban Mower“ je sekačka na trávu s jedinečnými otočnými předními kolečky, která zaručují optimální ovladatelnost. Ještě nikdy nebylo tak snadné pracovat kolem objektů na zahradě. Díky tomuto lehkému nástroji, který lze před dalším průjezdem snadno přemístit, patří těžké zvedání minulosti.

Dobrý výkon a nastavitelná výška pokosu
Energeticky úsporný, rychloběžný motor s 9500 ot/min má dostatek výkonu k účinnému odvedení práce. Toto nádhernou sekačku si ihned oblíbíte. K dispozici jsou tři nastavení výšky pokosu – zvolte to pravé a vždy vytvoříte dokonalý povrch.
„Easy Storage“

Tato sekačka na trávu je součástí řady praktických, skladných zahradnických nástrojů „Urban Series“ od společnosti SKIL. Díky praktické parkovací patce lze sekačku SKIL 0711 „Urban Mower“ po použití pohodlně opřít o stěnu.

Odolné, flexibilní čepele

Sekačka SKIL 0711 „Urban Mower“ je vybavena odolnými, flexibilními čepelemi. Nerezavějí a nelze je otupit. A skutečně snadno se vyměňují, pokud to vůbec bude zapotřebí. Dodávají se ve standardní velikosti, takže jsou běžně k dostání. Ve srovnání s kovovými čepelemi mají tyto odolné čepele v mnoha ohledech spoustu výhod.