Dejte vale mechu
SKIL 0701 je ideální nástroj na hrabání nebo rozrývání trávníku.
Účinný a efektivní
Ovládání mechanického provzdušňovače trávníku vyžaduje spoustu úsilí, zato SKIL 0701 odstraní mech rychle a pohodlně. A zatímco s těžkopádným provzdušňovačem trávníku se často těžko manévruje, lehký „Moss extractor“ SKIL vám nabídne značnou volnost pohybu. Je velmi praktický v případě, že potřebujete pracovat kolem venkovního vybavení a záhonů.
Rychlý výsledek: 50 m² za 25 minut
Název „Moss extractor“ vyjadřuje vše: tento nástroj efektivně odstraňuje mech z trávníku. A je rychlý: dokáže snadno zvládnout 50 m² za pouhých 25 minut.
Odolné, flexibilní čepele

Provzdušňovač trávníku SKIL 0701 je vybaven odolnými, flexibilními čepelemi. Nerezavějí a nelze je otupit. A skutečně snadno se vyměňují, pokud to vůbec bude zapotřebí. Dodávají se ve standardní velikosti, takže jsou běžně k dostání. Ve srovnání s kovovými čepelemi mají tyto odolné čepele v mnoha ohledech spoustu výhod.

„Easy Storage“

Tento provzdušňovač trávníku je součástí řady praktických, skladných zahradnických nástrojů „Urban Series“ od společnosti SKIL. Provzdušňovač trávníku SKIL 0701 se dodává s nástěnnou konzolou „Easy Storage“, na kterou ho můžete po použití zavěsit, abyste ušetřili cenné místo.

#Skilhelps
Pokud máte trávník, pravděpodobně jste se setkali s výskytem mechu. Mech často roste na trávnících, což je nejen špatné pro růst trávy, ale také to nevypadá pěkně. Společnost SKIL vám vysvětlí, jak můžete shrabat nebo rozrýt trávník a zabránit tomu, aby se mech vůbec objevil.